Електричний BMW i7 отримає 536 к.с

BMW i7
0 1 283

BMW працює над електричною 7-ю серією. Нові подробиці про майбутню модель починають з’являтися.

Згідно Car Magazine, i7 надійде в продаж у 2023 році та буде мати акумуляторну батарею потужністю 100+ кВт-г. Як повідомляється, це дозволить йому проїхати більше 483 кілометрів на одній зарядці.

У публікації стверджується, що BMW i7 матиме два електродвигуни, що забезпечують повний привід, і загальну потужність 536 кінських сил. Якщо це так, i7 не буде значним поліпшенням у порівнянні з i4, оскільки BMW раніше заявляла, що останній буде мати близько 523 «коней».

Хоча додаткові характеристики на даний момент достеменно невідомі, i4 зможе розганятися від до 100 км / г приблизно за чотири секунди і досягати максимальної швидкості, що перевищує 200 км / г. З огляду на додаткову вагу i7 і його скромну перевагу в продуктивності, якщо вищезгадана інформація вірна, автомобіль, ймовірно, буде трохи повільнішим, ніж i4.

BMW i7

Заявлений діапазон i7 також здається дещо сумнівним, оскільки i4 матиме акумуляторну батарею ємністю приблизно 80 кВт-г. Незважаючи на те, що у i4 вона менша приблизно на 20 кВт-г і буде мати запас ходу близько 600 км в циклі WLTP. Різниця може пояснюватися додатковим розміром і вагою i7.

Звичайно, поява повністю електричного розкішного седана BMW – це ще якийсь час в майбутньому, тому будь-які чутки про характеристики слід сприймати з недовірою.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.