Названо топові моделі Skoda, Ford та Chevrolet, які не варто купувати

Ford Fusion
1 4 769

Багато марок авто, раніше популярних серед наших співвітчизників, стають тепер економічно невигідними. Які ж авто невигідно наразі купувати на вторинному ринку?

Економічна криза в Україні та світі, спричинена пандемією, призвела до неабияких наслідків для сучасного вторинного авторинку. У зв’язку зі стрибками валют та нестабільними доходами, наші співгромадяни наразі з великою обережністю ставляться до вартісних покупок. Експерти авто галузі вирізнили низку моделей, в які найближчим часом не варто інвестувати.

Відтак, серед автівок вартістю від 4 до 6 тис. доларів, не варто купувати Suzuki Swift, Hyundai Getz та Ford Fusion. Щодо першого авто, то на сучасному ринку б/в автомобілів його досить важно знайти у хорошому технічному стані.

Дуже часто цей автомобіль виставляють на продаж вже зі значними недоліками та проблемами з експлуатацією. Що ж до останніх двох моделей, то вони є вже досить застарілими й у вас, вірогідно, виникнуть труднощі з їх ремонтом.

Також не найкращими варіантами для покупки будуть Opel Corsa та моделі Aveo і Lacetti від бренду Chevrolet. Ці варіації часто використовуються у службах таксі, від чого зазвичай на вторинний ринок потрапляють у доволі «пошарпаному» стані.

Серед трохи дорожчих моделей цінової категорії 7-9 тис. доларів, експерти радять утриматися від придбання Jetta та Polo відомої німецької марки Volkswagen. Тут також неабиякі шанси натрапити на неліквід або на базову комплектацію без жодних зручностей та з мінімальним технічним наповненням. Та ж історія і з Ford Focus, Rapid і Octavia від Skoda, та моделі Solaris марки Hyundai.

Ford Focus
Ford Focus

Поміж автівок на суму від 10 до 13 тис. доларів є застереження для прихильників кросоверів Nissan X-Trail та VW Tiguan, а також Rapid і Yetti від бренду Skoda. Від їх придбання спеціалісти також радять утриматися.

У класі транспортних засобів за ціною від 14 до 20 тис. доларів варто триматися подалі від KIA Sportage третього покоління, Mazda CX5, Honda CRV та позашляховика RAV4 від відомого японського бренду Toyota.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News
1 Комментар
  1. паниковский говорить

    не знаю за шкоду но тигуан х тейл одни хвалят в обзорах другие ругают. в зависимости за что заплатили

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.