Ford інвестує 1 мільярд євро у виробництво нових електрокарів у Німеччині

0 299

Ford вибрав свій завод в Кельні, Німеччина, для створення майбутнього електромобіля для масового ринку, заснованого на електричній архітектурі MEB від VW Group.

Ford інвестує 1 мільярд євро в завод з виробництва електромобілів, повідомляє газета Koelner Stadt-Anzeiger. Це місце було вибрано замість заводу автовиробника Craiva в Румунії, де витрати на робочу силу були б нижчими.

Завод в Кельні в даний час виробляє невеликий надпопулярний хетчбек Fiesta.

Раніше ми оголосили, що побудуємо новий електромобіль для Європи на базі платформи Volkswagen Modular Electric Drive, починаючи з 2023 року, але ми ще не підтвердили джерела і не коментуємо припущення.

– зазначив Autonews Europe представник Ford.

Ford оголосив про угоду з VW Group ще в січні 2019 року – угоду, яка спочатку включала комерційні фургони і пікапи середнього розміру, але потім розширилася до автономних авто та електромобілів. Майбутній електромобіль розробляється на базі MEB і спроектований в європейському центрі розробок Blue Oval в Меркеніху, недалеко від Кельна, і надійде в продаж в 2023 році.

Ford розраховує продати понад 600 тисяч моделей на базі MEB в Європі за шестирічний період, починаючи з 2023 року. За словами президента Ford of Europe Стюарта Роулі, ці автомобілі також будуть сильно відрізнятися від власних моделей VW.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.