Porsche побудує новітній дослідний центр в Японії

Porsche Experience Center
0 266

Дев’ятий центр Porsche Experience Center планується побудувати в Японії. Він відкриє свої двері в 2021 році.

Цей новітній центр Porsche Experience Center буде розташований в префектурі Тіба недалеко від Токіо. Він буде включати в себе трасу протяжністю 2,1 км, зону тестування динаміки, трасу для бездоріжжя, гоночний симулятор, ресторан та різні конференц-зали, в яких можна проводити корпоративні заходи.

Porsche заявляє, що шорт-трек буде відтворювати знамениті повороти з різних гоночних треків по всьому світу, включаючи Карусель Нюрбургринга і Штопор Laguna Seca. Тоді, як більшість інших трас дослідницьких центрів по всьому світу плоскі, траса в Токіо буде дуже хвилястою через топографію місцевості.

У центрі Porsche Experience Center Tokyo розташується великий будинок, дизайн якого натхненний Едо Кіріко, традиційним японським ремеслом з діагональними лініями і японськими садами.

Porsche Experience Center
Porsche Experience Center

Porsche – це унікальний клієнтський досвід, і наші всесвітні центри Porsche Experience втілюють цей підхід, якого немає більше ніде в автомобільному світі. Японським клієнтам подобається спортивний характер і ексклюзивність наших продуктів – з новим Porsche Experience Center вони отримають прекрасне місце, щоб жити цією пристрастю і ділитися нею з іншими.

– сказав в заяві член виконавчої ради з продажу та маркетингу Porsche Детльов фон Платен.

Інші центри Porsche Experience розташовані в Лейпцигу, Сільверстоуні, Атланті, Ле-Мані, Лос-Анджелесі, Шанхаї, Хоккенхайме, а також на новому місці під Франчакорта, Італія, відкриття якого заплановано на 2021 рік.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.