Toyota знову б’є всі рекорди продажів

0 874

В рамках аналітичних досліджень стало відомо про те, що японський концерн Toyota зміг домогтися рекордно високих показників випуску автомобілів другий місяць поспіль.

Так, в жовтні поточного року було випущено 845,1 тисячі машин, що на 9% більше аналогічного періоду минулого року. Нагадаємо, попередній рекорд був встановлений у вересні поточного року і склав 842 тисячі випущених автомобілів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року показник випуску виріс на 8,3%.

За словами виробника, незважаючи на непросту ситуацію на світовому ринку він намагається зробити все для того, щоб до кінця поточного року істотно наростити обсяги випущених машин, зробивши бренд ще більш затребуваним і популярним на світовому ринку.

Toyota Yaris Cross
Toyota Yaris Cross

Розробники зізнаються, що намагаються приділяти увагу всім основним моментам, які є принципово важливими і дозволяють концерну успішно розвиватися, завойовуючи любов і довіру потенційних покупців.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.