BMW безкоштовно відремонтує браковані моделі M2 і M4 Coupe

BMW M2
0 459

Німецький концерн BMW оголосив про відкликання моделей M2 і M4 Coupe.

У сервісній акції бере участь тільки 21 одиниця обох моделей: один M4 і 20 M2 через помилку на складальній лінії, через яку паливні форсунки встановили без демпфуючого компонента.

Останній використовується для зменшення вібрації, і без нього з’єднання між паливопроводом і паливною рампою з часом може бути пошкоджено. Дефект призведе до витоку палива, що при наявності джерела запалення підвищить ризик загоряння. Відзначається, що BMW не знає про будь-які аварії або травми, пов’язаних з цією проблемою.

BMW M2
BMW M2

За даними NHTSA, проблему виявили 15 жовтня самі працівники під час складання двигуна. Був ініційований огляд, і після додаткових оцінок було оголошене добровільне відкликання з безпеки через тиждень. Єдине купе M4, включене в цей відгук з’явилося на світ 17 березня 2020 року. M2 випускали в період з 23 червня по 14 жовтня цього року.

BMW M4

Очікується, що відкликання розпочнеться вже 21 грудня. Дилерів поінформували в кінці жовтня, а власники будуть повідомлені поштою першого класу. Після цієї дати уповноважені техніки компанії оглянуть кожен автомобіль. Якщо демпфуючий компонент відсутній, то форсунки і паливна рампа будуть замінені. Всі роботи будуть проводитися безкоштовно.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.