Стало відомо, хто може безкоштовно скористатися послугами таксі в різних країнах світу

0 360

На особливій позиції тут знаходяться сервіси таксі, що знаходяться в непростій боротьбі за кожного клієнта, з орієнтацією на життєві потреби. Крім цього, компанії, які надають послуги з пасажирських перевезень, нерідко проводять різного роду благодійні акції рекламного характеру. Це часто дозволяє пасажирам заощадити.

Допомога і безпека.

У кожному місті є певна кількість людей, для яких потрібні особлива увага і допомога. Є чимало соціальних організацій, що допомагають незахищеним категоріям людей. Беруть участь в цьому і служби таксі.

Для жінок в місті Мюнхен.

Починаючи з першого березня, в цьому місті була введена в дію програма, згідно з умовами якої, всім жінкам за рахунок міського бюджету надавалася 80% знижка на послуги таксі, при русі в пізній час.

Міською владою буде проводитися компенсація проїзду в розмірі 5 євро. Якщо повноцінна поїздка буде обходитися в таку суму, тоді вона стане абсолютно безкоштовною. Дія таких пільг поширюється на часовий період з 22 ночі до 6 ранку. Найголовнішою умовою є те, що пасажир буде доставлений саме до власного будинку. Отримання подібних ваучерів передбачено в муніципальних установах.

TAXI

Онкологічні хворі в Україні.

Фондом «Варто жити» була запущена особлива гаряча лінія, через яку для хворих на онкологічні захворювання можна оформити замовлення на безкоштовну поїздку. Свою підтримку сервісу надали служба таксі Uklon та мережа заправних станцій WOG, що іже забезпечили 10 тисяч поїздок.

Запуск першої лінії відбувся 11 листопада 2020 року. Пацієнти з наявністю таких захворювань, мають можливість скористатися послугою безкоштовного таксі вже в 17 українських містах. Добиратися вони можуть до лікувального закладу і додому.

Для випивших громадян в Канаді.

Для того, щоб допомогти людям напідпитку доїхати до будинку в пізній час, створена спеціальна служба таксі. В даний час, в місті Торонто запущено дію UBERs New Free Service. На її стоянках встановлені спеціальні пристрої, що дозволяють виявити, наскільки людина п’яна. Якщо перевищено певне значення, доїхати додому вона зможе безкоштовно.

Такими діями компанія намагається знизити кількість нетверезих водіїв за кермом і збільшити ступінь безпеки кожного учасника руху.

Рекламні цілі.

Тут все на порядок простіше – можна проїхатися безкоштовно кілька разів, але за це потрібно буде подивитися рекламне відео або розповісти друзям про компанію. Така пропозиція активно діє в багатьох містах і країнах.

В автокалендарях не тільки дівчата — чоловіки теж!

Реклама на електромобілях в Австралії.

Автомобілі Mellowcabs можуть перевозити пасажирів безкоштовно, якщо вони забезпечать перегляд певного обсягу реклами. Навіть з урахуванням того, що подібна пропозиція досить прямолінійна, число охочих використовувати його зростає з кожним днем. Сам транспорт виглядає як трицикл з педалями. В рух він може приводитися мускульною силою ніг або ж електромотором. Запас його ходу – 120 кілометрів, а максимальна швидкість – 112 км / г.

Підсумок.

У світі є достатня кількість різноманітних сервісів вигідних для пасажирів, які використовуються із задоволенням. Найголовнішим критерієм стає ступінь інформованості клієнтів таких служб.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.