GM відкликає 6 мільйонів Cadillac, Chevrolet і GMC через японську фірму

0 267

Американський концерн проведе масове відкликання позашляховиків і пікапів, оснащених подушками безпеки Takata.

Концерн General Motors змушений відкликати приблизно 5,9 млн автомобілів 2007-2014 року випуску, оснащених дефектними подушками безпеки японської фірми Takata.

Рішення про масову сервісну акцію прийняла Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA), повідомляє Reuters.

Розслідування NHTSA показало, що автомобілі GM укомплектовані подушками безпеки з потенційно проблемними насосами, які можуть вибухнути під впливом високих температур і вологості.

General Motors подушка безпеки

Автоконцерн стверджував, що дана проблема практично не впливає на безпеку машин і просив NHTSA не оголошувати про відкликання, однак у відомстві відповіли відмовою. Сервісна кампанія по заміні подушок може обійтися GM приблизно в $ 1,2 млрд.

Відкликанню підлягають позашляховики і пікапи, серед яких: Cadillac Escalade , Chevrolet Silverado, Chevrolet Suburban, Chevrolet Tahoe, GMC Sierra і GMC Yukon.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.