Стали відомі терміни прем’єри електричних Porsche Macan та Audi Q5 e-tron

Audi Q5 e-tron
0 140

Volkswagen Group розповіла інвесторам про плани на найближчі роки. Документ з презентації виявився у розпорядженні румунського видання Automarket.

Серед іншого, з нього випливає, що у 2022 році відбудеться ринковий дебют не тільки електричного фургона Volkswagen ID.Buzz, про що вже повідомлялося раніше, а й двох електричних позашляховиків – Audi Q5 e-tron і Porsche Macan.

Паливні Q5 і Macan побудовані на одній платформі, і, швидше за все, спорідненість збережеться і в разі з електромобілями. При цьому слід розуміти, що мова йде не про варіації на тему нинішніх машин з ДВЗ, а про зовсім самостійні моделі.

В їх основу ляже архітектура Premium Platform Electric (PPE), яку партнери анонсували ще в 2017 році.

Porsche Macan
Porsche Macan 2022 року

На початку 2018 року повідомлялося про розробку трьох сімейств, в кожному з яких будуть електромобілі обох марок.

При цьому Porsche відповідає за одну лінійку, а Audi – за дві. Прем’єра перших електромобілів на PPE запланована на кінець 2021 року – не виключено, що це будуть саме Audi Q5 e-tron і Porsche Macan.

При цьому бензинові кросовери на той час нікуди не подінуться: їх продаватимуть паралельно з електричними, варіюючи товарні лінійки в залежності від того, наскільки той чи інший ринок готовий до переходу на електрокари.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.