Проблеми Model Y поставили під серйозний сумнів авторитет бренду Tesla

Tesla Model Y
0 523

Новому позашляховику Ілона Маска було присвоєно оцінку «не рекомендується». Такий висновок зробили експерти журналу Consumer Reports, що опираються на оцінки споживачів та дослідження більш ніж 50 лабораторій США.

Новинка на ринку позашляховиків Tesla Model Y розчарував користувачів у першу чергу через неабиякі проблеми із надійністю. У зв’язку з цим бренд Tesla раптово опинився на найнижчих позиціях рейтингу надійності автомобільної галузі.

Компанія Ілона Маска зробила надзвичайно великі ставки на успіх своєї новинки Model Y. Виробництво автомобіля стартувало лише на початку 2020 року та обіцяло стати найуспішнішим проектом Tesla. Цікаво, що на етапі тест-драйвів новинка отримала він того ж журналу Consumer Reports хорошу оцінку. Проте через скарги перших власників автомобіля, що стосувалися безпосередньо критерію надійності, рейтинг Tesla Model Y в очах експертів також різко впав.

Елон Маск

То що ж саме занепокоїло перших користувачів Model Y?

Як відзначив директор із тестування автівок журналу Consumer Reports Джейк Фішер, проблем було чимало, починаючи зі зміщення панелей кузова і закінчуючи неякісним лакофарбовим покриттям. Експерт зауважив, що виходячи на ринок чимало транспортних засобів мають певні
проблеми із надійністю. Проте проблеми нового позашляховика Tesla є надзвичайно серйозними. Зокрема, панелі кузова розміщені таким чином, що часто не вдається навіть закрити кришку багажника. Лакофарбове покриття теж розчаровує.

Новинка Маска потягнула за собою на нижні щаблі рейтингу й свого попередника – седан Tesla Model S. Рівень його надійності тепер визначається оцінкою «нижче середнього». Що ж до Model X – авто, як і раніше, не рекомендується спеціалістами через низку технічних проблем. Єдиною автівкою Ілона Маска, що отримала позитивну оцінку від Consumer Reports та стала бестселером бренду, залишається Tesla Model 3.

Tesla Model X
Tesla Model X

Що ж стосується Model Y, на даний момент позашляховик займає друге місце знизу із 26-ти марок авто. Загальний рейтинг Tesla після такого провалу впав на два пункти. Проте клієнти Tesla все ще зберігають лояльність до улюбленого бренду, не зважаючи на несприятливі технічні аспекти

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.