Volkswagen Touareg навчився паркуватись повністю автономно. Тепер керувати автівкою можна зі смартфону

Volkswagen Touareg eHybrid
0 821

Водій може залишитися за кермом, а може вийти з автівки і використовувати для парковки смартфон.

Нові автомобілі Volkswagen Touareg навчились паркуватися без водія – людині можна вийти і, використовуючи смартфон, поставити машину на потрібне місце. Про це повідомляє сайт Green Car Congress.

Cистема побудована на технології Park Assist, за допомогою якої автомобілі раніше вставали в паралельну парковку і виїжджали з неї в напівавтоматичному режимі, але водієві все ще потрібно було тиснути на педаль. Новий Park Assist працює повністю автономно і сам контролює газ і гальмо.

Volkswagen Touareg Park Assist
Volkswagen Touareg Park Assist

Volkswagen пропонує два режими: в першому водій залишається за кермом і звідти керує паркуванням, йому потрібно просто натиснути кнопку «Р» на панелі, і машина сама знайде місце; у другому водій виходить з автомобіля і використовує для паркування смартфон.

Для роботи системи в Touareg вбудовані 12 ультразвукових сенсорів і чотири камери, кожна з яких здатна бачити навколо себе на 360 градусів. Камери встановлені на лобовому склі, дзеркалах заднього виду та на кришці багажника. За допомогою цих камер автомобіль визначає положення в просторі і бачить перешкоди.

Читайте Avtosota в Google Новинах

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.