Названо найбільш надійних автомобільних виробників 2020 року

Mazda BT-50
0 508

Mazda перевершила всіх своїх конкурентів. Компанія Consumer Reports назвала концерн найнадійнішим автомобільним виробником цього року.

Щорічно Consumer Reports запитує своїх членів про проблеми, з якими вони стикалися з автомобілями за останні 12 місяців.

На 2020 рік компанія отримала відгуки приблизно про 329 тисяч автомобілів, побудованих з 2000 по 2020 роки. Потім вони вивчили 17 проблемних сфер, починаючи з дрібних дефектів, наприклад, скрипу гальм, до серйозних, таких як післягарантійний ремонт трансмісії. Представники компанії зважили серйозність кожного типу проблеми.

Перше місце серед світових автовиробників зайняла марка Mazda і в основному через те, що «вона консервативно модернізує моделі та уникає впровадження нових ризикованих трансмісій і інформаційно-розважальних систем». В Consumer Reports додано, що лінійка японського бренду також виграє від багатьох загальних платформ і компонентів.

Toyota Venza
Toyota Venza

Другим і третім фінішували Toyota і Lexus відповідно.

Всі моделі Toyota мали середню або кращу надійність, хоча RAV4 виявився трохи гірше середньої надійності, пов’язаної з невеликими проблемами трансмісії та іншими несправностями. Рейтинг Lexus затьмарений надійністю седана LS. Вона набагато нижче середнього. Але всі інші моделі отримали статус «видатної надійності».

Четверте місце зайняв Buick. Він піднявся на 14 позицій в порівнянні з минулим роком. П’яте місце посіла Honda, що піднялася на сім позицій порівняно з минулим роком. Її рейтинг знизився через надійність нижче середнього Passport, яка має деякі проблеми з трансмісією і порожніми або завислими інформаційно-розважальними системами.

Компанія Hyundai посіла шосте місце, випередивши Ram на сьомому місці. Subaru виявилась на восьмому місці, Porsche – на дев’ятому. Dodge стоїть на десятій сходинці.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.