Toyota презентувала дві нові варіації седана Corolla в Гуанчжоу

Toyota Corolla Allion
0 917

Автобренд Toyota презентував у Гуанчжоу нову подовжену модель Corolla. Міжосьова відстань авто складе 2,75 м. Машину представлять у двох варіаціях.

Автомобілі будуть виробляти, а також продавати в КНР. Замість назви Corolla, машини отримали приставки Levin GT, а також Allion. Для пасажирів цих авто забезпечується більше простору для ніг. Подовжена Corolla може похвалитися досить великими задніми дверима. Моделі планують випускати безпосередньо в кузові «седан».

Toyota Corolla Allion
Toyota Corolla Allion

Дані версії відрізняються своїм зовнішнім виглядом. Оформлення кузова Levin GT повторює звичайну китайську версію Levin. Тим часом, Allion похвалиться власними фарами, ліхтарями та бамперною групою з нахилом під люкс, які отримали щедру обробку хромом.

Toyota Corolla Allion

Транспортні засоби отримають 2,0-літровий бензиновий силовий агрегат і варіатор. Авто в модельній лінійці розміститься між стандартним варіантом Corolla, а також бізнес-седаном версії Camry.

На думку маркетологів Toyota Motor, подовжені модифікації Corolla в першу чергу стануть купувати як корпоративний транспорт, а також авто для таксопарків.

Портал Avtosota вкотре розігрує 100 літрів пального! Умови конкурсу в статті за посиланням 100 л пального безкоштовно. Успіхів!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.