Електрокаром BMW iX3 можна керувати зі смартфону

BMW iX3
0 207

Електрокар BMW iX3 баварська фірма презентувала на форумі в Гуанчжоу. Оснащена рядом інновацій модель буде продаватися на ринку за 70 850 доларів.

Любителі нових технологій і якісних автомобілів зможуть оцінити чергову розробку компанії з Німеччини. Відомо, що BMW iX3 з легкістю інтегрує сторонні програми в мультимедійну систему машини, завдяки чому водій і пасажири мають можливість слухати музику і дивитися фільми.

«Розумний» асистент Tmall Genie надає доступ до інтелектуальних мережних служб, а навігаційні системи доступні до використання завдяки платформі Tencent.

BMW iX3 працює за допомогою цифрових ключів, які застосовуються для запуску електрокара за допомогою гаджетів, наприклад, смартфону. Особистий помічник надає підтримку у відкриванні дверей та вікон, а також регулюванні кондиціонера.

BMW iX3
BMW iX3

Режим B допомагає автомобілю знизити швидкість до кінцевої зупинки, а D-режим забезпечує запуск кросовера для тих, хто звик керувати бензиновими засобами переміщення. Оснащується новинка парою портів і оперативним апаратом для зарядки.

Портал Avtosota вкотре розігрує 100 літрів пального! Умови конкурсу в статті за посиланням 100 л пального безкоштовно. Успіхів!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.