Завод BMW в Лейпцигу готується до виробництва кросоверів MINI

Mini Countryman JCW
0 590

Завод BMW в Лейпцигу почне виробництво наступника нинішнього MINI Countryman, збільшуючи при цьому загальну потужність для випуску моделей з електричним приводом.

Нова модель може отримати на вибір двигун внутрішнього згоряння або електричний привід та стане першим MINI, народженим суто в Німеччині. Тим часом, Лейпциг стане першим німецьким заводом групи, який буде виробляти моделі BMW та MINI.

Наступник Countryman також буде пропонувати вибір між переднім або повним приводом, а також бензиновим і дизельним двигуном, щоб випускатися з електрифікованими версіями.

MINI Countryman
MINI Countryman

Протягом останніх кількох років ми безперервно працювали, щоб привести наш завод в успішне майбутнє. Цей контракт на виробництво наступника MINI Countryman дає нам ще одну важливу віху, над якою потрібно працювати.

– сказав директор заводу Ханс-Петер Кемсер.

BMW i3
BMW i3

Варто зазначити, що з 2013 року з конвеєра цього підприємства зійшло більше 200 000 повністю електричних моделей BMW i3 і i3s. Крім того, він був описаний як експериментальний завод для передньопривідної архітектури BMW з тих пір, як в 2014 році він почав виробництво 2-Series Active Tourer. Зараз цей автомобіль виробляється разом з передньопривідними і повнопривідними варіантами нового BMW 1 серії.

Крім Countryman наступного покоління, приблизно в той самий час MINI також випустить більший повністю електричний кросовер. Однак він може бути побудований і в Китаї.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.