Nissan хоче продати свою частку в Mitsubishi Motors

Компанія Nissan
0 524

Концерн Nissan вивчає можливість продажу частини або всієї своєї 34-відсоткової частки в Mitsubishi Motors. Цей крок може радикально змінити тристоронній альянс, в який також входить Renault.

Після цієї новини акції Nissan підскочили на 5%, а акції Mitsubishi – на 3%. Одним з можливих варіантів для Nissan є продаж своєї частки компанії групи Mitsubishi, такою як Mitsubishi Corp, яка вже володіє п’ятою частиною Mitsubishi Motors.

«Планів щодо зміни структури капіталу з Mitsubishi немає», – заявив представник Nissan в заяві, відправленій Reuters по електронній пошті. Представник Mitsubishi заявив те ж саме, додавши, що компанія продовжить співпрацю в рамках альянсу.

Якщо Nissan дійсно продасть свою частку в Mitsubishi, кінцевий результат буде сильно відрізнятися від того, що Карлос Гон припускав для альянсу. До свого арешту в 2018 році за звинуваченням у фінансових махінаціях Гон хотів, щоб Renault та Nissan повністю злилися.

Mitsubishi Eclipse Cross
Mitsubishi Eclipse Cross

Nissan, 43% акцій якого належить Renault, знизив прогноз операційних збитків за рік до березня на 28%. Цьому сприяло відновлення попиту, особливо в Китаї. Тим часом Mitsubishi, яка є шостим за величиною виробником автомобілів в Японії, очікує, що операційний збиток за фінансовий рік складе 140 мільярдів єн.

І Nissan, і Mitsubishi знаходяться на шляху до скорочення обсягів виробництва та витрат в спробі повернутися до прибутковості. Nissan також недавно подав цивільний позов проти Гона на суму 95 мільйонів доларів.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.