Експерти назвали моделі BMW, Skoda і Audi, у яких найчастіше скручують пробіг. У яких країнах маніпулюють показниками одометра найменше

0 3 158

Ідеальна автівка багатьом видається дешевою і новою, а загальний стан водії оцінюють пробігом. Часто вони не звертають увагу на скручений пробіг і витрачають набагато більше грошей.

Експертам довелося вивчити тисячі автомобілів, де пробіг скручувався найчастіше за останній рік. Також вони уважно проаналізували інформацію з авторинків різних держав, в тому числі Німеччину, Україну і США.

Як виявилося, пробіг в більшості випадків скручувався на німецьких машинах, особливо на моделях преміум-класу. Покупці елітних автомобілів можуть зіткнутися з чималими грошовими проблемами, якщо їх транспорт пройшов на 100 000 км більше, ніж вказано в документах.

пробіг автомобіля

Згідно найновіших досліджень ринку, в Україні 5,6 % автівок продаються з махінаціями щодо реального пробігу. Ще більш “брехливих” горе-продавців можемо спостерігати у Німеччині – 6,51 %, Росії – 6,96 %, Чехії – 7,74 %, Латвії – 10,50 % та Румунії – 11,5 %.

Найбільш сумлінні та чесні продавці, які мінімально втручаються у показники одометра живуть в Болгарії, Франції, Словенії та Хорватії (2, 99 %, 3,08 %, 3,37 % і 4,31 % відповідно).

пробіг автомобіля

Прикро, і, одночасно, прогнозовано, що лідером серед автівок із скрученим пробігом є представники бренду BMW.

Корегування одометра у відсотковому відношенні по кількох моделях німецьких брендів виглядає так:

BMW 7 Series – 34 % (тільки уявіть – кожне третє авто піддалось корегуванню пробігу),

BMW X5 – 29,5 %,

BMW 5 Series – 27,5 %,

BMW 3 Series – 21,0 %,

BMW X3 – 17,1 %,

BMW 1 Series – 16,2 %,

Audi A6 – 10,1 %,

Volkswagen Touareg – 7,9 %,

Audi A5 – 6,9 %,

Mercedes-Benz E-Class – 6,7 %,

Volkswagen Passat – 6,7 %,

Skoda Superb – 6,3 %,

Audi A4 – 6,3 %,

Skoda Octavia – 6,3 %,

Volkswagen Transporter – 6,1 %.

Окремі транспортні засоби – Mercedes E-Class і Volkswagen Touareg – є дизельними. У цих машин з бензиновими агрегатами епізодів із маніпуляціями з пробігом зафіксовано зовсім небагато. Інакше кажучи, найкраще придбати модифікацію з бензиновим двигуном, ніж з дизельним.

пробіг автомобіля
Скріншот оголошення на одному із українських сайтів по продажу автомобілів

Випадки з шахрайством частіше фіксуються в східній і центральній Європі, західні держави не так часто страждають від “відмоток” одометра. Найбільші проблеми зі скручуванням пробігу є у автомобілів б/у, які поставляються з Західної Європи.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.