Opel планує відродити назву Monza для флагманського електричного кросовера

Opel Monza
0 523

Компанія Opel вже кілька років розмірковує над ідеєю відродити заводську табличку Monza. Ще в 2013 році вона представила на Франкфуртському автосалоні зразок з великими дверима типу «крило чайки».

Концепція так і не втілилася в справжній серійний автомобіль. При цьому вона послужила проблиском нової мови дизайну компанії, хоча назва Monza не використовувалося в реальному автомобілі.

Якщо звіт Auto Motor Und Sport вірний, то в 2024 році Opel може випустити абсолютно нову Monza, яка прийме форму позашляховика. Німецький журнал LifePR стверджує, що модель буде знаходитися у верхній частині діапазону, з довжиною близько 4,9 метра, що зробить її приблизно такою ж великою, як Kia Telluride, і майже 0,5 метра довшою, ніж Grandland X.

Opel Monza
Opel Monza

В основі новинки – нова модульна платформа для електромобілів (eVMP) від PSA. Глобальна архітектура групи буде служити основою електричних компактних і середніх автомобілів, які будуть запускати до 2025 року, з різною ємністю акумулятора і до 650 кілометрів пробігу.

Електричний флагманський позашляховик, який буде продаватися під брендами Opel та Vauxhall, здається правдоподібним.

Opel Monza

Однак зараз варто сприймати звіт виробника зі скепсисом з двох причин.

По-перше, навіть якщо крос схвалять, то він з’явиться аж через чотири роки. До цього часу багато що може статися. По-друге, в ньому немає нічого офіційного, за винятком короткої заяви, зробленої Auto Motor Und Sport шефом Майклом Лошеллером.

Ми також хочемо перенести тему спорту в майбутнє. Незалежно від того, як він буде називатися. Зрозумілим є одне: мобільність повинна приносити задоволення. Вона має зачіпати серце, а не тільки мозок. Це особливо актуально для електромобілів.

– сказав Лошеллер.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.