Виробництво Corvette 2021 року стартує 8 грудня

GM Bowling Green
0 595

Складальний завод GM Bowling Green приступить до збірки Corvette 2021 року протягом наступних двох тижнів. Про це повідомляє GM Authority. Термін перенесли на 8 грудня.

Причиною перенесення складального процесу на грудень став той факт, що концерн повинен виконати вже існуючі замовлення на Corvette і Corvette Convertible 2020 року, які у нього все ще були в бухгалтерському обліку. Минулого місяця бренд GM також пережив невелику невдачу, коли довелося зупинити виробництво на цілий тиждень через обмеження постачальника.

Corvette 2020 року зіткнувся з численними збоями у виробництві. Спочатку планувалося, що виробництво Vette 2020 року розпочнеться в кінці 2019 року. Потім трапився страйк UAW, і GM довелося перенести все на лютий цього року. Згодом було побудовано менше 3000 одиниць, перш ніж довелося знову зупинятися через пандемію COVID-19.

Corvette

Потім в кінці травня GM відновила виробництво на Боулінг-Грін, а в серпні навіть додала другу зміну, щоб збільшити обсяги виробництва. Щомісяця з липня по вересень випускалося близько 1 975 моделей Corvette і Corvette Convertible 2020 року випуску.

Тепер зрозуміло, що покупці, які не отримали свій Corvette 2020 року через збої у виробництві, отримали слот для збірки 2021 року. Corvette 2021 може похвалитися новими кольорами, додатками Apple CarPlay і Android Auto в стандартній комплектації. Крім того, автолюбителі зможуть замовляти підвіску Magnetic Selective Ride Control окремо, а не тільки з Z51 Performance Package.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.