23 грудня Audi розпочне безкоштовно виправляти недоліки у кросовері Q7

0 525

Німецький концерн Audi відкликає деякі Q7 2018-2020 років випуску в США через проблеми з оббивкою задньої стійки.

Згідно з документом, опублікованим NHTSA, набивка на задніх стійках не втримає удар в разі аварії, що збільшує ризик травми голови для пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки.

Проблему знайшли в ході планового тестування. Audi не обізнана про події або травми, пов’язані з цим станом, і вважає, що бічні шторки безпеки в будь-якому випадку забезпечують належний захист.

Audi Q7
Audi Q7

Відкликання торкнулось 94 144 автомобілів, з яких близько 10 відсотків можуть мати цей прикрий дефект.

Деякі з них вже були усунені перед відправкою з заводу. Постачальник в особі австрійської компанії Antolin Ebergassing GmbH також виправив проблему, оскільки деталі, поставлені з квітня 2020 року відповідали технічним вимогам.

Audi Q7

Виправити дефект відносно просто, оскільки авторизовані техніки безкоштовно замінять деформуючий елемент на С-стійках для автовласників.

Audi в найближчі тижні повідомить подробиці відкликання своїм клієнтам і дилерам. Очікується, що відкликання розпочнеться 23 грудня.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.