Subaru Forester Sport отримав систему стеження Driver Monitoring System

0 512

На український ринок може вийти нова версія популярного кросовера Subaru Forester – Subaru Forester Sport. Якихось відвертостей в технічній частині тут чекати не варто, однак, цікаві нововведення тут все ж присутні.

Так, тим, хто очікував побачити тут ультимативні рішення з трьома чарівними літерами STI, доведеться знову запастися терпінням, можливо, така версія, яка вже існує за океаном коли-небудь доїде і до нас. Проте, нинішній Forester Sport проповідує вже знайоме технічне рішення – двигун 2.5 (185 кінських сил) в парі з варіатором та повним приводом Symmetrical AWD.

Але хвилюватися не варто – крім зовнішнього вигляду (новий чорний колір з помаранчевими вставками) тут є і кілька цікавих нововведень, які стосуються систем автопілотування і безпеки.

Subaru Forester Sport
Subaru Forester Sport

Наприклад, система Driver Monitoring System (DMS).

Використовуючи камеру та інфрачервону підсвітку, розташовані під козирком багатофункціонального дисплея, система розпізнає обличчя водія і оцінює його стан, забезпечуючи тим самим ще більше безпеки і комфорту.

При першому виявленні ознак сонливості або того, що водій відволікся і не дивиться на дорогу, інноваційна система попереджає його про необхідність сфокусувати свою увагу. Ця система є розширенням функціоналу комплексу EyeSight.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.