Skoda дбає про безпеку автомобілістів, встановлюючи датчиками ваги на сидінні

Skoda Auto
0 601

Skoda Auto запатентувала інноваційний фіксатор ременя з вбудованим «розумним» індикатором – він змінює колір залежно від того, чи пристебнутий пасажир чи ні.

Кнопка, яка за традицією виготовляється з червоного пластику, в цьому випадку зроблена прозорою. За нею встановлені RGB-світлодіоди, відтінок яких залежить від стану сидіння.

Якщо на кріслі нікого немає, пряжка світиться білим. Коли датчик ваги фіксує появу пасажира, колір зміниться на червоний: він свідчить про те, що необхідно пристебнутися.

Після того як ремінь безпеки буде замикатися, колір світлодіода зміниться на зелений, а потім знову загориться білий, щоб не дратувати водія.

ремінь безпеки

За словами фахівців Шкоди, нова система не тільки допоможе пасажирам знайти фіксатор, а й полегшить життя батькам. Завдяки кольоровій диференціації стану ременя безпеки вони зможуть точно знати, чи пристебнуті діти.

Skoda також заявляє, що через інформаційно-розважальну систему автомобіля можна задати певну анімовану вітальну послідовність миготіння світлодіодів, щоб зробити їх ще більш помітними в темний час доби.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.