Новий Mercedes–Benz Vito отримав пневматичну підвіску з чотирма режимами роботи

0 677

Компанія Mercedes-Benz почала оснащувати модель V-класу фірмовою пневматичною підвіскою Airmatic.

Разом із пневмопідвіскою у водія Mercedes-Benz V-класу з’явиться доступ до системи Dynamic Select, яка забезпечує вибір з чотирьох попередньо встановлених режимів роботи пневмоелементів.

У режимах Comfort і Manual стандартний дорожній просвіт підтримується на швидкостях до 110 км / год, після чого автоматично зменшується на 10 мм, знижуючи лобовий опір повітря. На ту саму величину зменшити кліренс можна і раніше – якщо задіяти режим Sport.

Mercedes–Benz V-Class
Mercedes–Benz V-Class

В режимі Lift між днищем автомобіля і покриттям додається 35 міліметрів, але після досягнення швидкості 30 км / г дорожній просвіт знову повернеться до стандартної величини.

Цікаво, що Airmatic контролює кожне колесо індивідуально, зменшуючи розкачку кузова на нерівностях. Крім того, новинка покликана знизити рівень шуму в салоні та оптимізувати витрати палива на високих швидкостях.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь