Tesla влаштувала перегони між Model 3, Model Y, Model X і Model S. Хто став переможцем?

Tesla Model S

Поки шанувальники електромобілів чекають, коли Tesla випустить свої майбутні моделі Roadster, Semi і особливо Cybertruck, нинішній модельний ряд також набирає обертів. Йдеться про такі електрокари, як Model 3, Model Y, Model X і Model S.

Кожна з цих чотирьох моделей відіграла значну роль в підвищенні популярності електромобілів, а також зробила їх більш доступними для більшої частини покупців автомобілів.

Але чим вони відрізняються одна від одної при їзді по прямій?

Щоб з’ясувати це, експерти зарубіжної компанії Nextmove поставили в ряд Model 3 Performance, Model Y Performance, Model S Raven і Model X Raven для дрег-рейсингу. Гонку організували на відстані 160 метрів. Вона відмінно показала порівняння чотирьох автомобілів.

Tesla перегони

Tesla Model S Raven має явну перевагу перед своїми побратимами, що не дивно. Модель X Raven трохи менше, ніж Model S. Хоча вона не може йти в ногу зі своїм братом-седаном. Той факт, що вона показала такий результат, враховуючи розмір і вагу, дуже вражає.

На відстані довжини автомобіля позаду Model X була Model 3 Performance. Модель 3 випередила Model Y Performance приблизно на половину довжини автомобіля. Власне, все вище описане можна побачити на відео.

Такі результати зовсім не дивні, цікаво подивитися, як порівнюються чотири Tesla. Ми сподіваємося, що через пару років Cybertruck і Roadster приєднаються до них в ще одному заїзді.