У мережі показали розкішний Rolls-Royce в образі арктичного позашляховика

Rolls-Royce Cullinan Arctic Trucks
0 618

Користувачам мережі продемонстрували рендер розкішної моделі Rolls-Royce Cullinan в стилістиці Arctic Trucks. На такому авто можна поїхати в експедицію на Північний полюс або будь-яке інше екстремальне місце.

Проект підготував автомобільний дизайнер Абімелек Ареллано. Він вирішив подарувати позашляховику додаткові фари, дугу, портальні осі та масивні крила для розміщення покришок, які здатні без зусиль їздити по льоду.

Якщо українські мільярдери коли-небудь полетять на Місяць або Марс і їм знадобиться марсохід, то цей Cullinan точно підійде.

Rolls-Royce Cullinan Arctic Trucks
Rolls-Royce Cullinan Arctic Trucks

Арктичні експедиції, мабуть, одна з найкрутіших і в той самий час найбільш страхітливих форм дослідження, однак у нас є ці чудові машини, звані вантажівками і позашляховиками з повним приводом. Це робить їх трохи менш страхітливими. Я хотів створити позашляховик для дослідження Арктики, натхненний неймовірними машинами, які будують в @arctictrucks.

– пояснив дизайнер.

Rolls-Royce Cullinan Arctic Trucks

Автору проекту можна заперечити. Колеса вийшли занадто великими. Вони виглядають навіть більше, ніж 44-дюймові шини Nokian в формі кулі, які в реальному житті використовувалися на моделі Ford F-150 AT44.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь