Нові Ford Mustang та F-150 отримають технологію безпілотного водіння

Ford Mustang Mach-E,
Ford Mustang Mach-E

Концерн Ford розробив новий асистент управління автомобілем без допомоги рук. Безпілотна опція з’явиться в моделях 2021 року – Mustang Mach-E та F-150. Проте, є одна умова.

Власники нових F-150 2021 або Mustang Mach-E отримають необхідне найсучасніше обладнання для роботи системи в якості стандартного устаткування або опційно для певних комплектацій.

Однак безпілотна система не буде працювати без оновлення програмного забезпечення. Ford заявив, що нова Active Drive Assist буде стандартною для F-150 Limited 2021 року і для моделей Mustang Mach-E CA Route 1, Premium і First Edition 2021 року.

Що стосується іншої частини модельного ряду F-150, безпілотна система буде коштувати 1 595 доларів або 45 400 гривень, в той час як власники Mustang Mach-E Select зможуть отримати її як частину пакета комфорту і технологій за 3200 доларів або 91 000 грн., який також включає в себе камеру кругового огляду, підігрів передніх сидінь і керма.

Ford Active Drive Assist
Ford Active Drive Assist

Ford також запропонує обладнання для Active Drive Assist, яке включає в себе камеру, звернену вперед, і радарні датчики, в якості окремого «підготовчого пакету» разом з Active Park Assist 2.0 за 895 доларів або 25 500 гривень. Потім клієнти мають заплатити 600 доларів або 17 000 грн. за трирічну підписку на програмне забезпечення системи гучного зв’язку Active Drive Assist. Коли вона буде готова до запуску -вони отримають її за допомогою безпроводового оновлення.

Таким чином, власники автомобілів в максимальній комплектації з новою технологією управління авто без рук, будуть платити 600 доларів за підписку на програмне забезпечення. А власники більш бюджетних версій автівок заплатять за обладнання додаткові 600 доларів за програмне забезпечення.

У другій половині 2021 року нові клієнти зможуть купувати устаткування і програмне забезпечення разом в пакеті Ford Co-Pilot Active 2.0 без необхідності оновлення по повітрю для запуску цієї функції.

– заявив прес-центр концерну.