20 моделей BMW зможуть оновитись по повітрю та автономно шукати місця для паркування

BMW iDrive
0 721

З нагоди дебюту оновленої 5 серії основна дискусія була про великі ніздрі та інші зміни зовнішнього вигляду автомобіля, тоді як всередині також з’явились цікаві новини, зокрема остання версія бортової операційної системи. Вона включає, серед іншого: бездротове підключення Android Auto та додаток, що полегшує пошук місця для паркування.

На ринку вже понад 750 000 автомобілів оснащені системою iDrive 7-го покоління. Щоб їх власники не відчували розчарування тим, що не мають доступу до всіх нових функцій, доступних у серії 5 після реконструкції (LCI), BMW презентує безкоштовне та бездротове оновлення програмного забезпечення.

BMW iDrive
BMW iDrive 7

З 19 жовтня оновлення було доступне на німецькому ринку, з часом воно з’явиться і у всьому світі. Згідно з прес-релізом, підготовленим виробником з Мюнхена, клієнти будуть проінформовані про доступність оновлення через повідомлення в машині та в додатку BMW на своєму смартфоні.

Програмне забезпечення можна завантажити з інтернету та встановити в автівці.

Серед найважливіших новинок, серед інших, є бездротове підключення Android Auto, нова версія програми BMW Maps та програми Connected Parking, що полегшує пошук паркувальних місць за призначенням. Програма не тільки показує водієві місця для паркування, але й – на основі наявних даних автопарку – обчислює ймовірність наявності місць.

BMW iDrive

Зараз служба також враховує розмір транспортного засобу, порівнюючи його із ситуацією паркування у пункті призначення. Цікавим фактом, хоча в Україні лише помірно корисна, є функція eDrive Zones (доступна для плагінів-гібридів): коли автомобіль зрозуміє, що потрапив у зону з низьким рівнем викидів, він автоматично переключиться на поточний режим. І він буде використовувати цей тип приводу до тих пір, поки буде достатньо заряду акумулятора.

BMW iDrive

BMW також нагадує, що транспортні засоби з операційною системою 7, що випускаються з липня 2020 року, вже оснащені останньою версією з додатковими функціями.

Клієнти можуть перевірити версію програмного забезпечення в налаштуваннях автомобіля на вкладці «Віддалене оновлення програмного забезпечення» та здійснити пошук доступних оновлень.

Віддалене оновлення програмного забезпечення тепер доступне для понад 20 моделей BMW а, отже, майже для всього парку BMW.

 

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.