Volvo розробляє технологію зарядки в режимі реального часу

0 530

21 жовтня компанія Volvo Buses влаштувала онлайн-захід в Гетеборзі, який включав демонстрацію інфраструктури зарядки різної потужної в реальному режимі.

Захід був частиною проекту ЄС, метою якого є розробка та випробування різних технологій для загальної інфраструктури зарядних потужних потужностей у всій Європі. Хокан Аньєвалл, президент Volvo Buses, сказав про важливість стандартизації та взаємодії електромобілів:

Volvo Buses стала першопрохідцем у розробці загальних стандартів потужних рішень для зарядки. Ми просунули необхідність встановлення стандартизації в галузі та створили концепцію заряджання OppCharge разом з іншими виробниками автобусів та постачальниками зарядної інфраструктури.

Першим доповідачем став Патрік Ентоні Чайлд, генеральний директор, що представляє Комісію ЄС, який заявив, що Комісія ЄС дуже рада підтримати цей флагманський проект, який є результатом доброї співпраці.

Volvo Buses
Volvo Buses

Професор д-р Йоері Ван Мірло, координатор проекту ASSURED, пояснив цілі проекту та важливість стандартизації для електрифікації транспортних засобів.

Мохамед Мезгані, генеральний секретар UITP (Міжнародна асоціація громадського транспорту), заявив, що сектору громадського транспорту відводиться надзвичайно важлива роль у вирішенні таких глобальних проблем, як зміна клімату.

Одним із ключових методів підтримки наших членів при переході до екологічно чистіших автівок було проведення таких проектів, як ASSURED, які саме і стосуються електрифікації міських комерційних авто. Цей проект об’єднує промисловість, міста та операторів спільними зусиллями щодо сумісності та стандартизації електробусів.

Роджер Ванберг, старший віце-президент Västtrafik (Управління громадського транспорту в Гетеборзі), розповів про успішний досвід Västtrafik, починаючи з менших випробувань сім років тому і до сьогодні, де вони очікують, що до грудня буде працювати 230 електробусів.

Одна з демонстрацій запропонувала нову концепцію пантопів Volvo Buses, яка використовує пантограф, встановлений на даху.

Інші демонстрації включали потужні зарядні рішення, які в даний час використовуються на закритій автобусній зупинці в Ліндгольмені, Гетеборг, і надміцне зарядне рішення, яке в даний час використовується на магістралі між містами в Еріксберзі.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.