Нові Toyota Venza і Toyota RAV4 Prime отримали нагороди за безпеку Top Safety Pick

Toyota
0 1 355

Щоб претендувати на нагороду ТОП-БЕЗПЕКА, транспортний засіб має набрати хороші рейтинги за шістьма оцінками аварійності.

Нові невеликі кросовери Toyota Venza та Toyota RAV4 Prime, претендують на нагороду TOP SAFETY PICK 2020 року від Інституту страхування безпеки на дорогах.

І звичайний гібрид Venza, і RAV4 Prime, плагін-гібрид, віднесли до 2021 модельного року, хоча назва Venza використовувалася і для більш ранньої моделі. Обидва автомобілі побудовані на одній і тій самій платформі як і звичайний RAV4.

Toyota Venza

Щоб претендувати на нагороду TOP SAFETY PICK, транспортний засіб повинен отримати хороші результати в шести оцінках на випадок аварійності, включаючи невелике перекриття спереду з боку водія, переднє перекриття з боку пасажира, помірне перекриття спереду, збоку, міцність даху та випробування підголівників.

Нагорода також передбачає вдосконалення або вищі рейтинги безпеки по відношенню, як до інших автівок, так і до пішоходів.

Toyota RAV4
Toyota RAV4

Щоб претендувати на нагороду TOP SAFETY PICK + вищого рівня, усі наявні результати повинні бути оцінені як добрі або прийнятні. Величезне місце відводять і тестуванню освітлення – фар.

Світлодіодні проектори, що поставляються у версіях Venza XLE та Limited, отримують прийнятний рейтинг, але світлодіодні відбивачі, які надходять на LE, отримали граничний рейтинг через неадекватне освітлення на лівих кривих.

Адаптивні до кривих світлодіодні фари проектора, пропоновані на RAV4 Prime як частина пакету Premium для комплектації XSE, отримують хороший рейтинг, але базові світлодіодні проектори отримують низький рейтинг через неадекватне освітлення на кривих.

Обидва позашляховики оснащені стандартною системою запобігання аваріям спереду, яка отримує вищі бали в оцінках Інституту. Під час випробування “автомобіль на автомобіль” обидві моделі уникали зіткнень на швидкості 12 і 25 миль / год.

Під час оцінки “транспортний засіб – пішохід” вони уникали удару манекена або значно зменшили швидкість, щоб пом’якшити силу удару під час усіх трьох випробувань, призначених для імітації загальних пішохідних наїздів.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.