Mercedes-Benz відкликає 12 800 автівок через прикрий дефект

0 185

Mercedes-Benz вже кілька років пропонує можливість замовити деякі з своїх моделей з зіркою, яка підсвічується. Тепер ця функція викликала відкличну кампанію в США.

За даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху, електричне заземлення значка з підсвіткою могло бути неправильно встановлене, що може вплинути на роботу інших компонентів.

У список входять такі речі, як гідропідсилювач керма, а також ліва фара і електродвигун склоочисника, а це означає, що конкретні моделі GLE і GLS не відповідають необхідним стандартам безпеки, що збільшує ризик аварії.

Однак більш позитивним моментом є те, що автовиробник не знає про будь-які аварії або травми, пов’язані з цією проблемою. За підрахунками виробника, відкликання торкнеться 12799 авто, всі з яких, за оцінками, мають цей дефект.

Mercedes GLE Coupe
Mercedes GLE Coupe

У цю кампанію із забезпечення безпеки включені версії 350, 450 і 580 моделі GLE нинішнього року випуску, а також 450 і 580 версії GLS 2020 року. Щоб вирішити цю проблему, фахівці просто перемістять заземлення. Як завжди, всі роботи будуть проводитися безкоштовно.

Власники отримають звістку від автовиробника через кілька тижнів. Відкликання має розпочатися 8 грудня. Вони можуть звернутися в службу підтримки Mercedes-Benz USA або в службу NHTSA.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.