Помилки, які роблять автовласники на мийці самообслуговування

0 180

Транспортний засіб, якого б типу він не був, має потребу в комплексному догляді. Періодично потрібно проводити ремонт і заміну деталей. Однак, найголовнішим пунктом в догляді є мийка.

В Україні широко поширені два типи мийок – там, де послугу надають фахівці, і там, де ти проводиш процедуру самостійно. З метою економії багато автомобілістів віддають перевагу другому варіанту – буквально за 15 хвилин можна швидко промити кузов зверху і поїхати по своїх справах.

Мийка самообслуговування набула великого поширення в різних регіонах країни. Справа в тому, що тільки власник може ретельно промити всі деталі та забезпечити належний догляд. На комплексах співробітникам головне швидше обслужити один автомобіль і прийняти інший, тому на багато етапів там закривають очі.

Залишається великим питанням – наскільки це вигідніше звичайної мийки і чи можна заощадити на процедурі? А якщо брати до уваги той факт, що не всі водії вміють правильно користуватися даними послугами, то ситуація ускладнюється.

Розглянемо, які помилки дуже часто допускають на мийках самообслуговування.

Шампуні, відра і ганчірки.

мийка авто

Дуже часто можна зіткнутися з ситуацією, коли «турботливий» автовласник натирає кузов машини ганчіркою і розвозить піну по всій поверхні. зазвичай, так роблять люди у віці, які звикли руками мити автомобіль. Вони вважають, що безконтактні мийки – це дурниця, адже так машину не можна буде відмити якісно.

Робити так, як вони, не варто. Результат – на поверхні з’являється величезна кількість подряпин і відколів. Справа в тому, що на ганчірці збирається весь пісок і бруд, які виступають абразивом. Відповідно, таку процедуру можна порівняти з тим, ніби миєш автомобіль наждачним папером. На мийці передбачена спеціальна піна, яка відмінно роз’їдає бруд через якийсь час.

Не можна мити двигун.

мийка авто

Рідко можна зіткнутися з ситуаціями, коли водії промивають простір під капотом і мотор. При цьому, автовласники проводять цю процедуру без будь-якої підготовки. Навіть мова не йде про захист електронних компонентів. Вони просто відкривають капот і починають поливати все, що бачать. А після цього піна змивається водою під потужним натиском.

Подібні експерименти дуже часто закінчуються тим, що вся електроніка в транспорті виходить з ладу. Відповідно, потім доведеться віддавати велику суму за ремонт. Звичайно, мотор можна помити, але найкраще цю справу довірити фахівцям, які проведуть повну підготовку.

Правильне використання пістолета.

мийка авто

Зі сторони здається, що мийка транспортного засобу – дуже просте заняття. Чого тут складного – обливаєш машину водою і все. Однак, тут теж потрібно дотримуватися деяких правил. Наприклад, потужний струмінь води не можна направляти в радіатор. Це може привести до серйозної неприємності – поламаються стільники.

В результаті власник зіткнеться з поганою вентиляцією і зайвим підвищенням температури в силовій установці. Крім того, не рекомендується направляти струмінь на тріщини лобового скла. На практиці були випадки, коли елемент тріскався від такого впливу.

Підсумок. Мийка автомобіля – одна з найважливіших процедур при обслуговуванні. Незважаючи на це, не всі автовласники знають, як правильно це робити. Існує три поширені помилки, які можуть призвести до дорогого ремонту.

Підписуйтесь (тисніть зірочку) і читайте нас в Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.