Hyundai та Kia заплатять мільярди за проблемні двигуни

GDI
0 5 176

Два великих автовиробники Hyundai і KIA зіткнулися з проблемами через неякісні мотори. Тепер компанії має понести великі збитки – в третьому кварталі буде списано 2,9 мільярда доларів.

Компанії Hyundai і KIA виявили дефект в силових установках. За таку помилку доведеться дорого заплатити. За третій квартал збитки виробника KIA, які підуть на виправлення дефектів, складуть 1,1 мільярда доларів, у Hyundai – 1,8 мільярда доларів.

Йдеться про двигуни на 2 і 2,4 літра з сімейства Theta II GDI. Про неполадки в цих агрегатах було відомо і раніше. Проблеми, які є на етапі виробництва призводять до того, що двигун може в будь-який момент перестати працювати або спалахнути. Відкличні кампанії почали запускатися ще в 2015 році, але виробникам до цих пір так і не вдалося в повній мірі усунути дефекти.

Стало відомо, що тепер компанії змушені замінити і провести ремонт агрегатів на великій кількості автомобілів. Така подія швидко позначилася на акціях – цінні папери втратили в ціні 2,3% у Hyundai та 1% у KIA.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.