Топова Audi RS E-Tron GT буде розвивати 700 к.с. від трьох електромоторів

Audi RS E-Tron GT
0 596

З тих пір, як Audi показала концепт E-Tron GT в березні 2018 року, стало відомо, що в кінцевому підсумку він буде заснований на прототипі Porsche Mission E, який пізніше став Taycan.

Зараз залишилося кілька тижнів до прем’єри продуктивної новинки Audi RS E-Tron GT і, згідно з новими подробицями, електричний автомобіль буде знаходитися на вершині модельного ряду.

Тоді як Taycan використовує два електродвигуни на основних ринках, китайський задньопривідний варіант задовольняється єдиним, його аналог від Audi, як повідомляється, буде мати тримоторну установку.

Подібна компоновка нагадує електричні кросовери E-Tron S і E-Tron S Sportback. Вже представлені моделі мають потужність майже 500 к.с., але новий електричний седан буде набагато потужнішим.

Audi RS E-Tron GT
Audi RS E-Tron GT

Британське автомобільне видання стверджує, що E-Tron GT, у версії RS, отримає приблизно 700 к.с., щоб перевершити R8 V10 Performance з його бензиновими 612 кінськими силами, які видає 5,2-літровий агрегат. Це, безсумнівно, вражаюча потужність, але все ж її недостатньо, щоб затьмарити Taycan, оскільки EV Porsche має потужність 750 к.с.

Необхідно нагадати, що седан з Штутгарта із нульовим рівнем викидів пропонує таку потужність тимчасово, завдяки системі «overboost». У звичайному режимі силова електроустановка Turbo S дає «тільки» 617 к.с. Поки немає інформації, чи заявлені 700 к.с. в RS E-Tron GT будуть доступні весь час або тільки протягом декількох секунд, але варто розраховувати на аналогічну функцію «overboost».

Audi RS E-Tron GT

У варіанті RS, нібито, буде використовуватися велика акумуляторна батарея на 95 кВт * год, якої вистачить на 400 км без підзарядки.

RS буде найдорожчим з сімейства E-Tron GT, хоча його вартість оцінюється значно нижче флагманського електричного седана від Porsche, за який дилери бренду зараз просять 185 000 доларів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь