Каліфорнійське ательє презентувало Chevrolet Corvette без фар і вітрового скла

0 465

Фахівці каліфорнійської тюнінг-компанії Competition Carbon заявили, що вони готують кілька модифікацій Chevrolet Corvette, що відносяться до 8 покоління, які отримали радикальні зміни зовнішнього вигляду.

У число майбутніх версій увійшла модель, яка не має фар, а також вітрового скло. Дебют нової варіації має відбутися в наступному році в рамках тюнінг-шоу SEMA.

На відміну від стандартної версії Corvette, всі представлені варіанти отримають розширений кузов та інше оформлення лицьової частини, а також задньої частини. Над двигуном встановлять великі повітрозабірники. Вихлопні труби перемістили нагору.

Chevrolet Corvette

Спідстер не отримає заводські фари. Вони будуть замінені на ходові ефективні вогні. У свою чергу, нові кузовні елементи виготовляють, з використанням фіброармованого спеціального пластика, надійного карбону, а також кевлару (синтетичне волокна, що має високу міцність). При цьому деякі автомобілі деталі друкують з використанням 3D-принтера.

За заявою представників ательє, тюнінговані транспортні засоби повністю повторюють варіанти, які представили на зображеннях в мережі.

Chevrolet Corvette

Згідно з прогнозами, ціна трансформації Corvette буде досягати 15 000 – 30 000 доларів. Вартість залежить від обраних матеріалів. Ательє в рік збирається випуск 6 – 10 тюнінгованих спортивних авто, які отримали базовий кузов, а також 2 – 3 спідстери.

Раніше повідомили, що в інтернеті були опубліковані рендери варіації Corvette C8 марки моделі Chevrolet, що отримала поліцейську ліврею. Варто зазначити, що даний автомобіль будуть поставляти на авторинок Сполучених Штатів.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.