У Toyota не виключають появу Land Cruiser у новій версії

Toyota Land Cruiser Prado
0 883

Представники японської марки Toyota деякий час назад анонсували Hilux у версії GR з силовим агрегатом V6. Пізніше з’явилася інформація, що під капотом новинки може виявитися 3,3-літровий дизельний V6 від майбутнього Land Cruiser, що робить GR Hilux небезпечною загрозою для Ford Ranger Raptor наступного покоління.

Згідно з останніми даними, Toyota хоче далі розширити свою лінійку GR і, крім Hilux, Supra і Yaris, наступний Land Cruiser є однією з можливих цілей.

У недавньому інтерв’ю очільник австралійського відділення Toyota сказав –

Немає причин, за якими Land Cruiser або Hilux не зможуть мати модифікацію GR. Ми вже зареєстрували ці товарні знаки.

Toyota Land Cruiser 300
Toyota Land Cruiser 300 теж отримає версію GR

Справжній Land Cruiser GR став би зовсім непоганою пропозицією. З надійною базою і добре зарекомендованою історією автомобіль стане силою, з якою доведеться рахуватися конкурентам. Тим більше, інсайдери повідомляють, що розроблений Lexus 4,0-літровий двотурбінний бензиновий двигун V8, потужністю 268 кінських сил, може потрапити в його моторний відсік.

На питання про інші моделі Toyota представник компанії розповів, що інженери продовжують роботу над модифікаціями GR і не можна виключати появу подібних варіацій в будь-якій базовій моделі.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.