Світовий авторинок виріс вперше у 2020 році

0 374

У вересні з’явилася позитивна динаміка на світовому автомобільному ринку, вперше з початку 2020 року. Надбавка невелика, тільки 0,5%, але важлива сама тенденція.

Незважаючи на те, що початок осені ознаменувався пожвавленням на ринку, загальні результати за підсумками продажів з січня по вересень 2020 року перебувають в негативній статистичної зоні. Ринок просів на 19,4%. Кращими показниками у вересні відзначилися авторинки східної частині Європи і Південної Кореї.

Непогані показники продемонстрували Туреччина, якій вдалося подвоїти свої результати. Що стосується найбільш великого споживчого ринку, ринку Китаю, то він повільно, але вірно показує зростання. У вересні це 9,3%.

 

avtobazar

Найбільша негативна динаміка продажів у вересні виявилася в Японії, там ринок пішов в мінус на 14,4%. Але ці цифри виглядають таким чином на тлі дуже хороших показників осені 2019 року. Тоді в Японії був зафіксований дуже хороший приріст продажів транспортних засобів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь