На німецькому заводі Tesla відключили воду за несплату

0 216

Американський виробник електрокарів, компанія Tesla, будує в Європі, а, точніше, в Німеччині, великий завод – Gigafactory Berlin.

Як повідомляють західні джерела, нещодавно на заводі за несплату відключили воду і це може негативно відбитися на планованих термінах будівництва великого підприємства.

Між компанією Tesla і німецьким підприємством Strausberg-Erkner, що спеціалізується на постачанні води, кілька тижнів тому було укладено угоду.

Tesla Gigafactory bud
Фабрика Tesla Gigafactory

За договором, на споруджуваний американським виробником завод, мала подаватися вода, а Tesla в свою чергу зобов’язалася до 14 жовтня провести оплату за надані послуги. Однак платіж з якихось причин протермінували і, відповідно, подача води була припинена, що в загальному – звичайна процедура внаслідок несплати. Плюс, компанія Tesla може заплатити певний штраф за порушення термінів оплати.

За планами, Gigafactory Berlin має почати роботу влітку наступного року і після старту виробництва на великому заводі налагодять випуск кросовера Model Y.

Однак в поточному році будівництво вже вдруге опиняється під загрозою призупинення, а це може зрушити раніше заплановані терміни. У перший раз причиною були виявлені на будмайданчику бомби, що залишилися після Другої світової, в цей раз – відключення води.

Сподіваємось, що Tesla все ж швидко вирішить всі виниклі труднощі і будівництво продовжиться в колишньому темпі.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.