Volkswagen презентував нову версію Golf GTI Clubsport на 300 к.с

0 313

Покоління Volkswagen Golf VIII отримало новий топовий варіант. Після GTI, GTE та GTD бренд представляє свій четвертий варіант спортивного гольфу – GTI Clubsport.

Вперше така версія з’явилася ще у 2016 році, до 40-ї річниці першого Golf GTI.

Volkswagen Golf GTI Clubsport
Volkswagen Golf GTI Clubsport

Є кілька таких автівок, де вистачає двох-трьох літер, і ви вже точно знаєте, що це. Наприклад SL – родстер, розкіш, Mercedes. Те саме стосується GTI – Golf, спортивного автомобіля для повсякденного використання. Зараз Volkswagen додає щось додаткове – GTI з прізвиськом Clubsport.

Шанувальники Golf GTI пам’ятають, що у 2016 році, до 40-ї річниці Golf GTI, з’явився такий варіант, тоді він мав 265 к.с. (з тимчасовим прискоренням до 290 к.с.). Того ж року Volkswagen запустив коротку серію з 400 Golf GTI Clubsport S.

Ця версія GTI потужністю 310 к.с. у травні 2016 року з результатом 07:49:21 встановила рекорд кола на північній петлі Нюрбургрінгу для автомобілів з переднім приводом.

Volkswagen Golf GTI Clubsport – спеціальні символи

Новий Golf GTI Clubsport з двигуном на 300 к.с. на 55 к.с. потужніший за звичайний GTI. Стилістично він відрізняється від нього “відкритим” переднім бампером з великими аеродинамічними крилами та новим спліттером, що збільшує притискну силу на передній осі.

Також є подвійний спойлер на даху для запобігання підйому ззаду, дифузор та овальні наконечники вихлопу замість круглих, встановлені на 40 мм далі назовні. Дрібниці? Вони важливі для вболівальників.

Volkswagen Golf GTI Clubsport

Однак електроніка ще важливіша.

Нова система управління динамікою руху, яка також підходить для слабшого Golf GTI, контролює взаємодію між електронними стоп-сигналами та (додатково) регульованими амортизаторами. Новинкою є включення в систему електромеханічного переднього моста. Взаємодіючі компоненти повинні усунути недоуправління, характерне для автомобілів з переднім приводом.

Volkswagen Golf GTI Clubsport

Карстен Шебсдат, керівник відділу динаміки водіння, коментує: “Мережа нового Golf GTI Clubsport більш нейтральна та точна, ніж класична GTI”.

До того ж на ньому можна їздити ще швидше. Clubsport розганяється від старту до “сотні” менш ніж за 6 секунд і досягає максимальної швидкості 250 км / год. Цікаво, чи буде Volkswagen Golf GTI Clubsport швидшим за Honda Civic Type R?

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.