Peugeot отримав найпотужнішу в історії версію 508 Sport Engineered на 360 к.с

0 775

Peugeot роками займається автоспортом, тому нарешті представив спортивну версію 508 після нескінченних оголошень та контрольованих витоків інформації. Це найпотужніший серійний Peugeot за всю історію.

Французька марка не вперше посилається на свої спортивні традиції. І це правильно, адже, наприклад, 205 або 106 у версії Rallye сьогодні є дуже популярними моделями, перша з яких вже давно досягла статусу класичної.

Peugeot Sport Engineered
Peugeot Sport Engineered

Цього разу компанія Peugeot вирішила створити лінійку під назвою Peugeot Sport Engineered, а першим її представником буде модель 508. І хоча про цей проект говорять вже давно, його впровадження у виробництво трохи затягнулось. Можливо, через COVID-19.

Peugeot Sport Engineered

Згідно з прес-релізом, нова лінія буде поєднувати спорт і технології, а дебютна версія отримає нову візуальну ідентичність із використанням діагонального потрійного візерунка у стопах неонового кольору, що символізує нову ідентичність Peugeot Sport. І, крім іншого, чистокровні зелені вставки у передній бампер.

Peugeot Sport Engineered

Безперечно, що гібрид 508 Sport Engineered отримає зовнішній обвіс (включаючи 20-дюймові диски, спойлери тощо), тоді як спекуляції щодо приводу щойно підтвердились, і вони прогнозують, що це буде система, запозичена у інших гібридів PSA , але пристосована для того, щоб «віддавати» більше потужності (360 к. с. і 520 Нм).

Peugeot Sport Engineered

Автомобіль отримає привід 4×4 (електродвигун потужністю 113 к.с. на задній осі) і досягне перших 100 км / год через 5,2 секунди. 508 SE буде найпотужнішим серійним Peugeot в історії. В електричному режимі запас ходу має становити 42 км.

Замовлення на нову модель мають розпочатися восени.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.