Автомобільний бренд Lifan може припинити існування через борги

Lifan
0 423

У китайському місті Чунцині пройшов судовий процес у справі про банкрутство холдингу Lifan.

Материнська юрособа і десять його дочірніх підприємств, включаючи автомобільне Lifan Motors, визнали банкрутами ще 11 серпня, тепер розпочинається етап розрахунку за боргами.

Довідка від Avtosota: Lifan Industry (Group) Co., Ltd. (Lifan Group або Lifan, китайською: 力帆, дослівно “Велике вітрило”) – це китайський виробник мотоциклів та автомобілів із головним офісом у Чунцині, Китай. Він був заснований у 1992 році, а виробництво автомобілів розпочалось у 2005 році з мікровенами, виготовленими за ліцензією, та невеликим седаном, розробленим самим Lifan.

Всього подано 489 вимог на загальну суму 1,128 млрд юанів (близько 167,6 млн доларів). З них підтверджені вимоги на 700 млн юанів (приблизно 104 млн доларів). Окремим блоком йдуть 162 неврегульованих цивільних і арбітражних позовів на 870 млн юанів (129 млн доларів).

Lifan

Джерелом проблем Lifan є неефективний менеджмент і неконкурентоспроможність його продукції. Фірма, заснована підприємцем Інь Міншанем, пішла на дно після того, як він відійшов від оперативного управління і привернув до керівництва холдингу своїх дітей і дружину.

На думку незалежних китайських експертів, власними силами Lifan Motors вже не вибереться з кризи. Бренд чекають розпродаж активів і поглинання більш успішним автовиробником. Одним з можливих покупців Lifan недавно називали Geely, але обидві сторони поки це заперечують.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.