На аукціон виставили кабріолет Lincoln Continental, літак та куртку за 300 000 тисяч доларів президента США Джона Кеннеді

0 484

Аукціон буде справжнім задоволенням для любителів класичного автомобілебудування та колекціонерів. 17 жовтня Bonhams виставить на аукціон у Нью-Йорку два автомобілі, якими користувався Джон Ф. Кеннеді. Саме там також можна буде придбати багато інших сувенірів відомого американського президента.

Lincoln Continental кабріолет “Limo One”

Lincoln Continental Limo One
Хітом аукціону стане кабріолет Lincoln Continental 1963 року, на якому президент Кеннеді та Перша леді подорожували вранці 22 листопада 1963 року з губернатором Техасу Джоном Конналлі з техаського готелю у Форт-Ворті на базу ВПС у Форт-Ворті. Звідки Кеннеді прилетів до Далласа. Того ж дня відбувся вдалий замах на його життя.

Автомобіль має замінений двигун та відновлений кузов, тоді як салон з червоною шкіряною оббивкою оригінальний.

Стартова ціна автомобіля 300-500 тисяч доларів.

Приватний лімузин Lincoln Continental Mark V

Lincoln Continental Mark V

Друга модель у продажу – це лімузин, який Кеннеді використовував для приватних подорожей. Для потреб президента він був належним чином переобладнаний Гессом та Айзенхардтом і оснащений куленепробивними дверима, спеціальною скляною перегородкою, системою управління кондиціонером задніми пасажирами, гідропідсилювачем керма та гальмами, що було не так очевидно на той час, двостороннім телефоном.

Автомобіль орендував Білий дім у Ford за 500 доларів на рік, але після рішення президента Джонсона про заміну автопарку він був повернутий на вторинний ринок. У 1964 році їх придбав доктор Джеймс К. Уолш, який особисто знав покійного президента і письмово підтвердив, що Кеннеді використовував машину в своїх цілях, на відміну від офіційних зустрічей, коли він користувався більшим лімузином.

Кузов автомобіля значною мірою відреставрований, тоді як салон, як і в “Limo One”, зберігся у первісному стані, з бежевою оббивкою, відповідними килимами та вищезгаданим телефоном.

Орієнтовна ціна: 200-300 тисяч доларів.

Що важливо, обидва автомобілі походять з колекції, створеної підприємцем Джимом Уорліком і представленої за останні 20 років як частина мандрівної освітньої виставки. Сам Уорлік зібрав вражаючу колекцію президентських сувенірів. Деякі з них також можна буде придбати 17 жовтня.

Серед них є копії Air Force One і Овального кабінету або льотна куртка Кеннеді.

Boing 707 Air Force One

Boing 707 Air Force One
Цей літак був першим реактивним літаком на службі президента США, а копія секції фюзеляжу, що продається на аукціоні, включає повноцінну кабіни, робочі місця екіпажів, президентську кімнату, де присягнув Ліндон Б. Джонсон, і президентський квартал.

Ціна: 200-300 тисяч доларів.

 

Овальний кабінет

Овальний кабінет

Повнорозмірна копія з повним обладнанням, включаючи репродукцію президентського столу. Він брав участь у телевізійних програмах, в тому числі Сьогоднішнє шоу та Суботній вечір у прямому ефірі.

Ціна: 40-60 тисяч доларів

 

Пілотна куртка

Оригінальна шкіряна куртка G-1 з президентським патчем, яку Кеннеді подарував своєму помічнику та другові Девіду Пауерсу, ймовірно, в 1962 році.

Її оціночна вартість становить 200-300 тисяч доларів.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.