Стажери Daimler побудували унікальний Mercedes-Benz

Mercedes-Benz EQC
0 788

Компанія Mercedes-Benz презентувала «прозорий» електричний кросовер EQC. Щоб заглянути всередину моделі, 40 стажерів концерну вирізали отвори в кузові та підсвітили «нутрощі» світлодіодними стрічками.

«Прозорий» автомобіль побудували 40 стажерів навчального центру Daimler AG. За основу демонстратора, інженери взяли передсерійний прототип електричного кросовера EQC 400. Щоб розглянути конструкцію моделі зсередини, фахівці вирізали отвори в правій частині кузова машини. На цю роботу у ентузіастів пішло 36 годин.

Ще 50 годин знадобилося, щоб згладити металеві краї, а потім пофарбувати і відполірувати кузов.

Daimler AG
Daimler AG

Для підсвічування внутрішнього світу автомобіля, стажисти «Даймлера» розмістили по периметру робочої зони 15 метрів світлодіодної стрічки. Крім того, в електрокроссовері провели близько 50 метрів проводки для силових кабелів, а також встановили два мікроконтролера для регулювання світлодіодного підсвічування.

Протягом наступної доби інженери звели три світлодіодні смуги позаду автомобіля і підключили їх до задніх ліхтарів. Для пояснення пристрою демонстратора в салоні EQC стажисти розмістили мультимедійні екрани.

Підписуйтесь на нас в Google News, який доставить цікаві новини прямо в смартфон

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.