Volkswagen, ймовірно, планує продати італійський бренд Lamborghini

0 352

Група Volkswagen збирається перетворити італійський бренд Lamborghini на незалежну філію з перспективою можливого введення на біржу в майбутньому як окремого суб’єкта, повідомило агентство Reuters.

В даний час асоційована з розкішними спортивними автомобілями, італійська марка Lamborghini функціонує як філія компанії Audi (VW Group). Однак у Reuters, посилаючись на анонімні заяви стверджують, що що “Volkswagen перебуває у процесі передачі Lamborghini та реорганізації майбутніх поставок та угод про передачу технологій”.

Lamborghini Aventador SVJ
Lamborghini Aventador SVJ

Цей процес може призвести до часткового лістингу акцій Lamborghini на фондовій біржі, але контрольний пакет акцій зберігатиме концерн, що базується у Вольфсбурзі.

Інше джерело заявило, що досі офіційного рішення про продаж Lamborghini не було прийнято, і що будь-які часові рамки у цьому відношенні залишаються невизначеними. Агентство також цитує третього інформатора, що майбутнє Lamborghini, Bugatti та Ducati було однією з тем п’ятничного засідання наглядової ради групи Volkswagen.

За словами співрозмовника агентства, переговори стосувались, серед іншого, перспективи електрифікації Lamborghini та Bugatti через потенційні партнерські відносини або залучення нових інвесторів.

Lamborghini Huracan EVO
Lamborghini Huracan EVO

Сьогодні у Reuters заявили, посилаючись на керівництво VW Group, що концерн розглядає майбутнє своїх елітних брендів з огляду на стратегію, яку вона впроваджує, зосереджуючись на електромобільності та економії. Розглядаються різні варіанти для більш нішевих брендів, включаючи технологічні партнерства, продажі або публічне розміщення. Стратегія групи повинна бути присвячена наступній зустрічі в листопаді.

Lamborghini Sian
Lamborghini Sian

Виробник, що базується у Вольфсбурзі, поінформував банки та ключових потенційних інвесторів про свої плани. Компанія відмовилася коментувати інформаційне агентство. Однак на початку цього тижня глава групи VW Герберт Дісс оголосив, що до кінця року концерн оголосить “важливі кроки” щодо свого майбутнього.

Lamborghini Urus
Lamborghini Urus – позашляховик, який найбільш динамічно прискорюється на Землі

Тема можливого продажу Lamborghini або виведення бренду на біржу повертається до ЗМІ після річної перерви. Вперше в жовтні минулого року агентство Bloomberg писало про такі плани в рамках Volkswagen, також посилаючись на людей, ознайомлених зі справою, і даючи дату – 2020 року.

Тоді концерн офіційно спростував ці повідомлення як “безпідставні”.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь