Розкішний Rolls-Royce позбавили досить впізнаваного аксесуару

0 335

Rolls-Royce відмовився від опції «Дух екстазу з підсвічуванням» на капотах – рішення прийнято в зв’язку з останньою директивою Євросоюзу з безпеки автомобілів.

Незважаючи на Брекзіт, у Великобританії щодо машин продовжують діяти сертифікаційні вимоги ЄС. Підсвічувана емблема Rolls-Royce стала жертвою боротьби зі «світловими забрудненнями». У Європі заборонили накапотні скульптури з ілюмінацією, пише Daily Mail.

Rolls-Royce прибрав з каталогу опцію і перестав встановлювати на автомобілі таку емблему. Більш того, компанія відкличе вже випущені машини з підсвічуваним «Духом екстазу» і замінить емблеми звичайними, без підсвічування. Автовиробник також зобов’язується повернути покупцям гроші, витрачені на опцію.

Німці затюнінгували Rolls-Royce Phantom

Скульптура з ілюмінацією робилася з матового скла, її почали пропонувати з 2017 року. Daily Mail відзначає, що це була дуже популярна серед замовників позиція і, очевидно, тепер вона стане предметом колекціонування.

Опцію пропонували на весь модельний ряд Rolls-Royce, включаючи топовий Phantom, попереднє покоління Ghost, спортивні моделі Wraith, кабріолет Dawn і позашляховик Cullinan.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.