У топових версіях Chevrolet Corvette знайшли серйозний дефект

0 379

У моделях Chevrolet Corvette сьомого покоління власники виявили дефект, про який поспішили розповісти виробнику. Тим не менш, компанія GM поки не поспішає усувати зазначені недоліки.

Як розповідають автомобілісти в США, у авто під час експлуатації руйнуються колісні диски. Незважаючи на те, що кілька справ вже були виграні в суді, дилерські центри відмовляються визнавати дефект заводським, а тим більше усувати його.

Недолік був зафіксований тільки в топових версіях авто – Z06 і Grand Sport, причому литі диски починають тріскатися і гнутися навіть при невеликих пробігах.

Chevrolet Corvette
Chevrolet Corvette

Заміна одного колеса в сервісному центрі обходиться автомобілістам в 750-1000 доларів, а ось компанія відмовляється міняти їх безкоштовно на підставі відкличної кампанії.

Як відзначають в прес-службі виробника, водії просто неправильно експлуатують транспортні засоби, а також припускають, що на процес руйнування може впливати знос конструкції.

Тріщини і вм’ятини, відзначають експерти, порушують цілісність диска, через що він через нетривалий час починає руйнуватися. Чим закінчиться конфлікт, поки невідомо.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.