Mazda безкоштовно роздаватиме автівки MX-5 людям, які зробили світ кращим

0 550

Нова програма Mazda Heroes призначена для того, щоб подарувати авто великим людям, героями можуть стати ті, хто, ризикуючи, робить світ кращим.

Щоб висловити свою вдячність, компанія вибере 50 гідних кандидатів і подарує їм MX-5 Miata в ексклюзивному виконанні 100th Anniversary.

У цьому році ми відзначаємо 100-річчя Mazda. Ми сподівалися, що цей час буде наповнено моментами святкування і вдячності для наших шанувальників, співробітників і партнерів. Але, з огляду на безліч трагічних подій 2020 року, ми вирішили інакше висловити нашу вдячність

– сказав президент Mazda North American Operations Джефф Гайтон.

Mazda MX-5 Miata 100th

Програма Mazda Heroes приймає історії тих, хто в цьому році здійснив важливі добрі справи, проявляючи стійкість і співчуття, написати історію можна до 25 жовтня. Ці люди не обов’язково повинні бути працівниками охорони здоров’я.

Компанія відзначає, що вчителі, особливо ті, які намагаються поліпшити дистанційне навчання або хтось, хто бере на себе задачу пошуку засобів індивідуального захисту для людей в суспільстві, також мають право на цю нагороду.

2 грудня компанія оголосить переможців.

Як випливає з назви, Miata 100th Anniversary Special Edition відзначає сторіччя існування Mazda, що походить від 30 січня 1920 року. Зовнішнє забарвлення моделі – Snowflake White Pearl Mica. Для м’якого верху використана тканина. На передньому крилі є значок «100 років 1920 – 2020». На  колісних кришках також є червоно-чорний логотип 100th Anniversary.

Mazda MX-5 Miata 100th
Mazda MX-5 Miata 100th

У салоні Miata спеціального випуску червоні шкіряні сидіння і відповідні килимки. На підголівниках є тиснений логотип 100-річчя, така сама емблема є і на брелоку.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.