BMW зареєструвала назву першого електричного Rolls-Royce

Rolls-Royce
0 289

Концерн BMW, якому належить марка Rolls-Royce, зареєструвала назву моделі Silent Shadow.

Останнє слово є класичним для автомобілів Rolls-Royce, наприклад Silver Shadow – «Срібна тінь». А слово Silent означає тишу.

Silent Shadow можна вважати ідеальною назвою для першого електромобіля Rolls-Royce, в якому відображається з одного боку вірність традиціям, а з іншого обігрується низький рівень шуму електромобілів щодо машин з ДВЗ.

Побічно це підтверджується тим, що керівництво британської марки офіційно пообіцяло випустити першу повністю електричну модель до кінця десятиліття. При цьому в фірмі підкреслюють, що не вважають перехід на електротягу відмовою від традицій, оскільки саме електричний привід забезпечує найбільш плавну тягу і низький шум, за що клієнти завжди Rolls-Royce і цінували.

Правда, до цих пір надходила вельми суперечлива інформація про те, яким буде перший повністю електричний Rolls-Royce. За одними даними, BMW встановить на вже існуючі моделі Phantom і Cullinan електропривід від майбутнього електричного седана 7-Series. За іншою, це будуть розроблені з нуля моделі.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.