Концерн Volkswagen Group нарешті почав пропонувати 5-річну гарантію

0 137

Досі британські моделі Cupra мали лише трирічну гарантію або 100 000 кілометрів, якщо тільки клієнти не платили за її продовження до чотирьох або п’яти років. Тепер же, ті, хто вирішив купити потужні автомобілі марки Cupra можуть розраховувати на стандартну п’ятирічну гарантію.

З цього тижня на всі моделі бренду Cupra, включно з тими, що є в наявності, поширюється п’ятирічна гарантія. Нова гарантія вводиться в дію у Великій Британії та поширюється як на автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння, так і на електромобілі.

Це може допомогти Cupra привабити клієнтів, коли вона з’явиться в США до кінця десятиліття.

Пам’ятаєте, коли Skoda була брендом, на який варто звернути увагу в імперії VW Group? Сьогодні це Cupra, на автомобілі якої набагато цікавіше дивитися, ніж на їхні аналоги від VW і Skoda, і вони коштують набагато дешевше, ніж будь-які аналоги під маркою Audi. І тепер є ще одна причина купити Cupra: у них найкраща гарантія серед усіх брендів VW Group.

Cupra лінійка авто

Автомобілі Cupra, що продаються у Великій Британії, тепер стандартно поставляються з п’ятирічною гарантією. Раніше на моделі Cupra поширювалася трирічна гарантія на 100 000 км, хоча покупці могли заплатити, щоб продовжити її до чотирьох років і 120 000 км або до п’яти років і 145 000 км.

Але з цього тижня всі Cupra, включно з тими, що вже побудовані та перебувають на складі, отримують дворічну гарантію без обмеження пробігу, а також три додаткові роки гарантії за умови.

Жоден інший бренд в імперії VW Group не пропонує такого щедрого покриття, хоча можна посперечатися, що такі компанії, як Skoda, що покликана бути розумним, практичним і цінним “братом” у сім’ї VW, відчуватимуть тиск, щоб відповідати пакету Cupra.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь