Майбутні електромобілі Mazda отримають батареї від Panasonic

0 82

Компанія Mazda планує використовувати циліндричні літій-іонні батареї Panasonic у своїх електромобілях, які мають з’явитися у другій половині 2020-х років.

Mazda розраховує на довгострокового партнерства з Panasonic і має намір використовувати циліндричні літій-іонні батареї Panasonic, які також ставляться на електрокари Tesla.

У листопаді 2022 року Mazda оголосила, що до 2030 року хоче наростити частку продажів електрокарів до 25%. Причому керівники компанії вважають, що швидка зарядка є більш пріоритетним завданням, ніж далекі поїздки.

Panasonic

Автовиробник сподівається використовувати акумулятори, вироблені на японських і північноамериканських заводах Panasonic, що натякає на основні ринки, де марка планує продавати свої електричні моделі.

Panasonic

“Mazda працює зі своїми партнерами в три етапи, щоб гнучко реагувати на зміни в потребах споживачів та інших галузях”.

– сказав Масахіро Моро, директор і старший керуючий директор Mazda.

Наразі немає інформації про результати переговорів. При цьому Mazda заявляє, що хоче використовувати батареї Panasonic на електрокарах, чий запуск заплановано на другу половину 20-х років.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь