Volkswagen витратить мільярди свого бюджету на модернізацію ДВЗ

0 103

Таке рішення було прийнято через повільний перехід на електромобілі

Повна третина дев’ятизначного бюджету, що був запланований для електромобілів, буде використана для підтримки актуальності бензинових двигунів, оскільки перехід на електромобілі сповільнюється.

Volkswagen вирішує перерозподілити свій бюджет, спочатку призначений для розробки електромобілів наступного покоління, на розвиток бензинових і дизельних двигунів. Ця різка зміна стратегії компанії викликана несподіваною нестачею інтересу до їхніх електричних моделей, особливо до моделей ID.

Нещодавно прогнозувалося, що до кінця десятиліття до 75% продажів транспортних засобів у Європі припадатимуть на повністю електричні транспортні засоби, але недостатній попит змусив компанію переглянути свої плани.

Volkswagen VR6 двигун
Volkswagen VR6 двигун

Арно Антліц, фінансовий директор і головний операційний директор Volkswagen Group, оголосив про перерозподіл бюджету, виділивши близько третини коштів, раніше призначених для електромобілів, на розробку двигунів внутрішнього згоряння. За його словами, близько 60 мільярдів євро буде спрямовано на збереження конкурентоспроможності автомобілів з традиційними двигунами.

Це значна зміна стратегії Volkswagen, який раніше заявляв про плани повного переходу до виробництва і продажу тільки електромобілів з 2033 року.

На заході, проведеному Reuters у Мюнхені, фінансовий директор і головний операційний директор наголосили, незважаючи на електрифікацію автомобільної індустрії, важливо враховувати, що вона ще не закінчилася. Воно третє, і воно залишиться третім”.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь